SAMSUNG
NAVIBOT VCR8855L3B Klik op de foto om te vergroten

SAMSUNG

NAVIBOT VCR8855L3B

Krëfel code 352004

Niemand vindt het leuk om veel tijd aan stofzuigen te besteden. Samsung heeft de manier gevonden om het huis schoon te maken zonder daar zelf veel tijd aan kwijt te zijn. De Samsung Navibot is een robotstofzuiger die zelf zijn weg vindt door het huis. Dankzij het visionnary mapping systeem herkent de Navibot zelf waar heen moet en waar hij al is geweest. Dankzij verschillende sensoren botst de Navibot niet tegen meubels en muren en valt hij niet de trap af. Met de startuitstelprogrammering is het mogelijk de Navibot aan het werk te zetten terwijl u niet zelf niet thuis bent. Wanneer de accu leeg is, vindt de Navibot zelf zijn weg terug naar zijn oplaadstation. Na een oplaadtijd van slechts 2 uur, gaat de Navibot zelf weer terug aan de slag op de plaats waar hij gebleven was.

High-tech navigatie in de woonkamer.

Dankzij het Visionary Mapping™ System navigeert de Navibot zich gemakkelijk door uw huiskamer. Met behulp van een camera die 30 beelden per seconde registreert, weet de Navibot precies waar hij heen moet en waar hij al is geweest. Aan de hand van de gereigstreerde beelden zet de Navibot een automatisch schoonmaakpatroon in kaart, waarmee hij maarliefst 90% van toegankelijke vloeroppervlak bereikt.

Stel uw eigen schoonmaakprogramma samen.

De Navibot heeft verschillende standen om in schoon te maken. Het is mogelijk deze standen zo te combineren tot uw eigen programma. Zo kunt u niet alleen instellen wanneer de Navibot gaat schoonmaken, maar ook op welke manier. Dit kunt u zelfs per dag instellen, zodat u de Navibot iedere dag een andere opdracht kan geven.

Zonder vallen of botsen

De Navibot is uitgerust met maarliefst 38 sensoren. Deze sensoren beschermen de Navibot tegen het botsen tegen uw waardevolle meubels. De sensoren kijken niet alleen 360 graden rondom maar zien ook wanneer er een afgrond of trap aan komt. De Navibot zal daardoor nooit van de trap af vallen.

Bepaal zelf waar de Navibot schoonmaakt

Met de 2 bijgeleverde Virtual Guards™ heeft u de mogelijkheid ruimtes of delen van een ruimte af te sluiten voor de Navibot. De Virtual Guard zendt een laserlijn uit waar de Navibot niet overheen zal gaan. Het is zelfs mogelijk de Navibot zo te programmeren dat hij eerst aan de ene kant van de laserlijn gaat schoonmaken en daarna naar de andere kant gaat. Op deze manier kan je heel eenvoudig de Navibot verschillende kamers in een bepaalde volgorde schoon te maken.
>> Op voorraad

Prijs:

€ 499,00
(Recupel inbegrepen)





Aantal schoonmaakmodi Niet meegedeeld
Virtuele muren YES
Dagelijks programmeerbaar YES
Navigatiewijze Niet meegedeeld
Automatisch opladen YES
Ingebouwde camera YES
Hindernissendetector YES
Trapdetector YES
Aantal sensoren 38
Oplaadbaar YES
Werksnelheid (cm/s) 3 cm/s
Uitgestelde start Niet meegedeeld
Type batterij NiMH
Afstandsbediening YES
Inhoud stofzak / stofcontainer 0,6 l
Filter Niet meegedeeld
Geluidsniveau 73 dBA
Accessoires Niet meegedeeld
Kleur Blauw
Bijkomende kenmerken NO
Er zijn geen opties voor dit product.
Er zijn geen accessoires voor dit product.
Er zijn geen bijlagen voor dit product.