Miele | Vaatwasser G 5310 Active Plus

Nooit meer leverbaar

Bekijk hiernaast de alternatieve producten

Solden

Vaatwasser G 5410 SC Front Active Plus

Solden

Vaatwasser G 7210 SC

5

Miele Vaatwasser G 7210 SC
€ 1.439,00
€ 1.099,00-24%

Alternatieve producten

Vaatwasser G 7210 SC

5

Miele Vaatwasser G 7210 SC
€ 1.439,00
€ 1.099,00-24%

Solden

Vaatwasser G 5410 SC Front Active Plus

Solden

Vaatwasser G 7210 SC

5

Miele Vaatwasser G 7210 SC
€ 1.439,00
€ 1.099,00-24%
  • Gratis levering*

  • Eigen installateurs

  • Levering binnen 48u

  • Gratis terugname van je toestel

Specificaties

Type

Vrijstaand

Energieklasse

C

Energieverbruik per 100 wasbeurten

73 kWu

Waterverbruik per wasbeurt

8.4 L

Geluidsniveauklasse

B

Beschrijving

Vrijstaande vaatwasser optimale droogresultaten dankzij AutoOpen-droging. 

  • Beste resultaten in minder dan een uur − QuickPowerWash
  • Tot 50 % extra besparen op energie − warmwateraansluiting
  • Verswatervaatwasser – vanaf 6,00 l liter in het programma Automatic
  • Flexibel en stevig geplaatst – Comfort-rekuitvoering
  • Maximale flexibiliteit − in hoogte verstelbaar bovenrek

Beste reiniging binnen een uur

Met het nieuwe reinigingsprogramma QuickPowerWash en de daarop exact afgestemde UltraTabs All in 1 worden binnen 58 minuten maximale reinigings- en droogresultaten voor normaal vervuilde vaat bereikt, evenals de PowerDisk. De speciaal ontwikkelde tabs hebben een kortere oplostijd van slechts 2–3 minuten. Daarmee start het reinigingsprogramma direct met optimale reinigingscapaciteit.

Innovatief waterdistributiesysteem: waterbesparend

In het ECO-programma is het waterverbruik tot 8,9 liter gereduceerd. Daardoor is ook minder energie nodig voor het opwarmen en u profiteert van een energiezuinige vaatwasser. De waterbesparing wordt mogelijk gemaakt door een intelligent gevormd watertoevoersysteem en een nieuw, zeer zuinig filtersysteem. Extra isolatie reduceert warmteverlies en daarmee de energie die nodig is om het water op te warmen.

Intelligente rekuitvoering voor alle serviessoorten

U kunt allerlei servies- en bestekonderdelen altijd goed kwijt. Met de elegante, opvallende greep kunt u eenvoudig de korf er veilig uittrekken. De kopjes staan stevig in het FlexCare-kopjesrek. U kunt schaaltjes optimaal plaatsen door het in twee delen opklapbare rek. U kunt schaaltjes optimaal plaatsen door het in twee delen opklapbare rek. En mooie wijnglazen worden voorzichtig behandeld in de zachte siliconen FlexCare-glashouders.

Alternatieve producten

Reviews

4.1

(1 reviews)

5

(0)

4

(1)

3

(0)

2

(0)

1

(0)

4.1

Braem E.

|

9 maart 2024

Zeker

Blij dat we het gekocht hebben

Info van het merk