Tefal Keukenweegschaal Simply 10 BC8000V0
- Nauwkeurigheid: 1 gr
- Maximaal gewicht: 10 kg
- Tarra-functie:
- Meten van vloeistof:
- Batterijen inbegrepen:
Beschrijving
SUCCESVOL BAKKEN
Tefal Simply 10 is een performante en elegante digitale keukenweegschaal. Een dun ontwerp met een praktisch platform van kunststof met een hoge capaciteit tot 10kg, ideaal voor het bereiden van jam. Een makkelijk af te lezen verlicht LCD-scherm om af te ronden. Met batterijen inbegrepen voor onmiddellijk gebruik rechtstreeks uit de doos.
KENMERKEN
EXTRAGROTE CAPACITEIT
Perfect aangepast aan al uw recepten, van koekjes tot pannenkoeken, uiterst geschikt voor het bereiden van jam.
GEGARANDEERDE RESULTATEN
Ideaal bij het bakken waarbij het wegen tot op de gram essentieel is. (5 tot 7kg = 2g / >7 kg = 5 g)
MAKKELIJK AF TE LEZEN
Het scherm met achtergrondverlichting voor maximaal gebruiksgemak.
MAXIMUM GEBRUIKSGEMAK
Het krachtig en krasbestendig platform van gehard glas is eenvoudig te reinigen. Dankzij zijn extragroot formaat, is het platform uiterst geschikt voor iedere maat van container.
SLIMME FUNCTIES
Bespaar tijd en ruim op tijdens het bakken of koken: met de tarrafunctie kan u achtereenvolgens wegen in dezelfde container. Het is niet nodig om ieder ingrediënt apart toe te voegen, reset de weegschaal naar nul en voeg de ingrediënten toe.
ZEER HANDIG
Een maatbeker is niet nodig: met de functie om vloeistoffen te wegen kunt u eenvoudig switchen tussen droog (g) of vloeistoffen (ml/cl). Geen risico op fouten bij het omzetten van hoeveelheden.
KLAAR VOOR GEBRUIK
Voor onmiddellijk gebruik, 4 LR03 AAA batterijen zijn inbegrepen.
Gratis levering vanaf €20
Snelle levering Avondlevering tussen 18u en 21u
Morgen bij je thuis Besteld voor 22u00, morgen geleverd
Levering 7 op 7 Levering zaterdag en zondag
Specificaties
Product
- Krëfel code21006059
- MerkTefal
- EAN3168430274532
Algemene eigenschappen
- TypeElektronisch
- Maximaal gewicht10 kg
- Nauwkeurigheid1 gr
Fysieke eigenschappen
- MateriaalGehard glas
- KleurPaars
- Display
- Touchscreen
Functies
- Tarra-functie
- Meten van vloeistof
Gebruiksgemak
- Batterijen inbegrepen
- Kom inbegrepen
- Automatische uitschakeling
- Accessoires4 x AAA