Kies jouw winkel voor afhaling
Let op, geld lenen kost ook geld.
Gratis levering*
Click&Collect
Morgen bij je thuis
Levering 7 op 7
Specificaties |
---|
Type Vloerreinigers |
Geluidsniveau 57 dB |
Lengte 22.5 cm |
Diepte 31 cm |
Hoogte 120 cm |
Algemene eigenschappen |
---|
Type Vloerreinigers |
Geluidsniveau 57 dB |
Lengte 22.5 cm |
Diepte 31 cm |
Hoogte 120 cm |
Gewicht 3.4 kg |
Stroomvoorziening |
---|
Draadloos |
Autonomie 30 min |
Fysieke eigenschappen |
---|
Kleur Wit |
Breedte borstel 30 cm |
Functies |
---|
Functie Dweilen |
Geschikt voor Harde vloeren, Parket |
Opslag en Filtering |
---|
Capaciteit proper waterreservoir 400 ml |
Capaciteit vuil waterreservoir 200 ml |
Uitneembaar waterreservoir |
Gebruiksgemak |
---|
Parkeerstand |
Geschikt voor reinigingsmiddel |
Oppervlakteprestatie 90 m² |
Meegeleverde accessoires Schoonmaakproduct |
Product informatie |
---|
Krëfel code 21009232 |
Merk Kärcher |
EAN 4054278998350 |
Verkoperscode 1.056-406.0 |
Met de vloerreiniger FC 4-4 hoef je niet altijd meer te stofzuigen voor het dweilen en kun je droog en nat vuil in één stap verwijderen. Met de lange batterijduur van max. 30 minuten kunnen oppervlakken tot 90m² moeiteloos worden gereinigd. Met de meegeleverde Duo-snellader is opladen in slechts 70 minuten mogelijk. Een visueel en akoestisch signaal wordt gebruikt om te communiceren wanneer de proper watertank moet worden bijgevuld en de vuilwatertank moet worden geleegd. Na activering van het apparaat worden de twee rollen automatisch bevochtigd met het water uit de proper watertank. De hoeveelheid water kan met behulp van de twee reinigingsstanden worden aangepast aan het type vloer. De FC 4-4 reinigt zelfs moeilijk bereikbare plaatsen en pakt haren gemakkelijk op. Direct contact met vuil wordt vermeden dankzij de geïntegreerde en hygiënische vuilwatertank, die na gebruik kan worden gereinigd. De FC 4-4 staat op zichzelf en kan dankzij de afneembare handgreep handig worden opgeborgen. De 4 V Kärcher Battery Power batterijen zijn te gebruiken met alle 4V Kärcher Battery Power apparaten. Duo versie inclusief 4 verwisselbare 4V batterijen en een duo snellader.
Alles-in-één: verwijdert alle soorten droog en nat dagelijks vuil in één stap.
50 procent tijdsbesparing: de technologie voor het opnemen van grof vuil maakt dweilen mogelijk zonderaltijd eerst te moeten stofzuigen. Optimaal opzuigen van haren met geïntegreerde haarfilter. Reinigt helemaal tot aan de rand.
De reiniging is 20% schoner dan met emmer en dweil en veel handiger.
2-tank-systeem: de rollen worden permanent nat gemaakt vanuit de schoonwatertank terwijl het vuil wordt opgevangen in de vuilwatertank. Zonder enige moeite: niet meer rondzeulen met zware emmers, de dweilen niet meer met de hand moeten uitwringen, niet meer schrobben. De rollen kunnen op 60° worden gewassen in de wasmachine.
Twee verschillende reinigingsmodi
De rotatie van de rollen en de hoeveelheid water zijn instelbaar afhankelijk van het type vuil en de vloer. Geschikt voor alle harde vloeren – inclusief parket, laminaat, natuursteen en keramische tegels, PVC en vinyl. Door een laag restvocht is de vloer na circa 2 minuten weer beloopbaar.