Samsung Bundel - QLED TV 4K QE65Q7F2AUXXN (2025) - 65 inch + Cinematic Q-series HW-Q600F/XN Soundbar - Zwart
Actie
Meer infoOnline bestellen
Beschikbaar in 54 winkels
Productinformatieblad
Gratis levering*
Eigen installateurs
Levering binnen 48u
Gratis terugname van je toestel
| Specificaties |
|---|
Schermdiagonaal 65 inch |
Resolutie 4K Ultra HD (3840 x 2160 px) |
Schermtype LED |
Verversingssnelheid 50 Hz |
Type HDR HDR10+ |
Specificaties
| Scherm |
|---|
Schermdiagonaal 65 inch |
Schermtype LED |
Verversingssnelheid 50 Hz |
Type HDR HDR10+ |
HDR |
Functionaliteit Vision AI |
| Smart TV |
Smart TV |
Besturingssysteem Tizen |
Processor Q4 AI Processor |
| Aansluitingen |
HDMI 3 |
USB 1 |
WiFi Wifi 5 (ac) |
Bluetooth Bluetooth 3.0 |
| Geluid |
Aantal speakers 2 |
Vermogen in W 20 W |
| Design |
Kleur voet Zwart |
Draaibare voet |
Aangeraden voor Films en series |
Introductiejaar 2025 |
| Energie |
Energieklasse G |
Energieverbruik 106 kWh/1000h |
Energieverbruik (met HDR) 171 kWh/1000h |
| Product informatie |
Krëfel code FAB31003215 |
Merk Samsung |
EAN |
Verkoperscode QE65Q7F2AUXXN |
Krëfel code 1 31003215 |
Krëfel code 2 32002914 |
Beschrijving
Plus- en minpunten
+ Heldere QLED 4K-weergave met Quantum HDR en Q4 AI Processor voor slimme 4K-upscaling
+ Fijne smart-ervaring met One UI Tizen, Apple AirPlay, Samsung TV Plus en 7 jaar Tizen-updates
+ Handig voor gamen met ALLM, Game Motion Plus, Super Ultrawide Game View en Game Bar
- 50Hz paneel, geen 120Hz of VRR voor veeleisende gamers
- Geen Dolby Vision, gebruik van HDR10+ en HLG
Wat kan je verwachten van de Samsung Q7F2 QE65Q7F2A QLED 4K tv
Belangrijkste kenmerken
• QLED 4K paneel met Quantum HDR, Color Booster Pro en Supreme UHD Dimming
• Q4 AI Processor met AI 4K Upscaling en HDR Brightness Optimizer
• Beeldverversing 50Hz met Motion Xcelerator
• Gaming: ALLM, Game Motion Plus, HGiG, Super Ultrawide Game View, Game Bar
• Geluid: OTS Lite, 20W 2.0-kanaal, Adaptive Sound, Q-Symphony
• Smart: One UI Tizen, Apple AirPlay, Samsung TV Plus, SmartThings Hub, 7 jaar Tizen-updates
• Aansluitingen: 3× HDMI met eARC, 1× USB-A, Ethernet, CI+, DVB-T2/C/S2, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3
In de verpakking
• Samsung QE65Q7F2A 65" tv