Philips Full HD LED TV 43PFS6808/12 - 43 inch
Bekijk hiernaast de alternatieve producten
Alternatieve producten
Gratis levering*
Eigen installateurs
Levering binnen 48u
Gratis terugname van je toestel
| Specificaties |
|---|
Schermdiagonaal 43 inch |
Resolutie Full HD (1920 x 1080 px) |
Schermtype LED |
Verversingssnelheid 60 Hz |
VESA standaard 100 x 100 mm |
Specificaties
| Scherm |
|---|
Schermdiagonaal 43 inch |
Schermtype LED |
Verversingssnelheid 60 Hz |
VESA standaard 100 x 100 mm |
Type HDR HLG, HDR10 |
HDR |
Beeldverhouding 16:9 |
| Smart TV |
Smart TV |
Besturingssysteem Saphi |
| Geluid |
Vermogen in W 20 W |