Thomson LED TV HD 32HD2S13 - 32 inch
Bekijk hiernaast de alternatieve producten
Alternatieve producten
Gratis levering*
Eigen installateurs
Levering binnen 48u
Gratis terugname van je toestel
| Specificaties |
|---|
Schermdiagonaal 32 inch |
Resolutie HD Ready (1366 x 768 px) |
Schermtype Direct LED |
Verversingssnelheid 60 Hz |
VESA standaard 100 x 100 mm |
Specificaties
| Scherm |
|---|
Schermdiagonaal 32 inch |
Schermtype Direct LED |
Verversingssnelheid 60 Hz |
VESA standaard 100 x 100 mm |
| Smart TV |
Processor Quad Core |
| Aansluitingen |
HDMI 3 |
Type HDMI HDMI 1.4 |
HDMI-eArc |
USB 2 |
Type USB USB 2.0 |
Type tuner DVB-C, DVB-T, DVB-S |
Andere aansluitingen CI+, Coax, Headphone output |
| Geluid |
Vermogen in W 16 W |
Audiosysteem Dolby Audio, Dolby Digital |
| Design |
Afmetingen (met voet) 71,9 x 15,1 x 45,6 cm |
Gewicht (met voet) 3.35 kg |
Afmetingen (zonder voet) 71,9 x 8,2 x 42,3 cm |
Introductiejaar 2023 |
| Energie |
Energieklasse E |
Energieverbruik 26 kWh/1000h |
| Product informatie |
Krëfel code B1196215 |
Merk Thomson |
EAN 9120106661613 |
Verkoperscode 1196215 |
Beschrijving
Voor wie van eenvoud houdt, biedt de Thomson 32” HD LED TV een eenvoudige en plezierige gebruikerservaring. Of het nu gaat om kabel (DVB-C), satelliet (DVB-S2) of DTT (DVB-T2), deze TV is uitgerust voor alle soorten ontvangst dankzij de ingebouwde drievoudige tuner en CI+ slot voor gecodeerde programma's, zonder dat er extra apparatuur nodig is.