Samsung Bundel - QLED TV 4K QE55Q7F2AUXXN (2025) - 55 inch + Cinematic Q-series HW-Q600F/XN Soundbar - Zwart
Actie
Krëfel's keuze
Meer infoOnline bestellen
Beschikbaar in 61 winkels
Productinformatieblad
Gratis levering*
Eigen installateurs
Levering binnen 48u
Gratis terugname van je toestel
| Specificaties |
|---|
Schermdiagonaal 55 inch |
Resolutie 4K Ultra HD (3840 x 2160 px) |
Schermtype LED |
Verversingssnelheid 50 Hz |
HDR |
Specificaties
| Scherm |
|---|
Schermdiagonaal 55 inch |
Schermtype LED |
Verversingssnelheid 50 Hz |
HDR |
Functionaliteit Vision AI |
| Smart TV |
Smart TV |
Besturingssysteem Tizen |
Processor Q4 AI Processor |
| Aansluitingen |
HDMI 3 |
USB 1 |
WiFi Wifi 5 (ac) |
Bluetooth Bluetooth 5.3 |
| Geluid |
Aantal speakers 2 |
Vermogen in W 20 W |
| Design |
Kleur voet Zwart |
Draaibare voet |
Aangeraden voor Films en series |
| Energie |
Energieklasse G |
Energieverbruik 79 kWh/1000h |
Energieverbruik (met HDR) 118 kWh/1000h |
| Product informatie |
Krëfel code FAB31003216 |
Merk Samsung |
EAN |
Verkoperscode QE55Q7F2AUXXN |
Krëfel code 1 31003216 |
Krëfel code 2 32002914 |
Beschrijving
Ga volledig op in je games, films en series
Het stijlvolle Slim Look Design zorgt ervoor dat de TV slechts 26 mm dun is, waardoor hij naadloos opgaat in elk interieur. Met Smart Hub heb je razendsnel toegang tot al je favoriete apps, van streamingdiensten tot live-tv – allemaal op één overzichtelijke plek.