Calor | Stoomstrijkijzer XL Express AirGlide SV8027CO
Kies jouw winkel voor afhaling
Gratis levering*
Click&Collect
Morgen bij je thuis
Levering 7 op 7
Specificaties |
---|
Type Strijkijzer XL-reservoir |
Hoeveelheid strijk Grote wekelijkse mand |
Sessie Lange sessie (meer dan 1u30/week) |
Stoomdruk 6.5 Bar |
Vermogen 2800 W |
Specificaties
Algemene eigenschappen |
---|
Type Strijkijzer XL-reservoir |
Hoeveelheid strijk Grote wekelijkse mand |
Sessie Lange sessie (meer dan 1u30/week) |
Stoomdruk 6.5 Bar |
Vermogen 2800 W |
Fysieke eigenschappen |
---|
Kleur Goud |
Inhoud Groot (meer dan 1,5 L) |
Stabiele achterkant |
Onderhoud |
---|
Ontkalksysteem |
Gebruiksgemak |
---|
Afneembaar waterreservoir |
Watertank indicator |
Continu navulbaar |
Anti-drup |
Automatische uitschakeling |
Lock system |
Functies |
---|
Opwarmtijd Snel (90 tot 180 sec) |
Continu stoomproductie Zeer hoog (meer dan 120gr/min) |
Stoomstoot 400 gr/min |
Precisietip |
Stoom keuze Automatisch |
Programma's Eco-stand |
Applicaties Strijken, Ontkreuken, Ontsmet |
Verticaal stoomen |
Technische gegevens |
---|
Hoe het water wordt verwarmd In het strijkijzer |
Autonomie Onbeperkt |
Product informatie |
---|
Krëfel code 21008641 |
Merk Calor |
EAN 3121040086650 |
Verkoperscode 1830008665 |
Beschrijving
Het krachtige, gebruiksvriendelijke stoomstrijkijzer XL
Het Express Airglide stoomstrijkijzer Xl combineert een geavanceerd onderhoudssysteem met uitzonderlijke stoomkracht voor alle soorten stof, voor snelle resultaten en langdurige prestaties. De Calc Clear technologie zorgt voor een lange levensduur van het product. Een continue stoomstoot van 120 g/minuut wordt gecombineerd met een pompdruk van 6,2 bar voor snellere strijksessies. De hoge druk van de persfunctie van 380 g/minuut verwijdert zelfs de meest hardnekkige kreuken. Ontdek dit stoomstrijkijzer XL dat uitzonderlijke, langdurige strijkprestaties levert voor zorgeloos strijken, dankzij de Durilium AirGlide zoolplaat met indrukwekkend glijvermogen en duurzaamheid.
Extreem vermogen en gebruiksgemak
Dankzij een stoomfunctie van 400 g/min die zelfs de meest hardnekkige kreuken verwijdert, een continue stoomstroom van 125 g/min en een pompdruk van 6,5 bar voor snel en zeer effectief strijken.
Uitzonderlijke strijkzool voor onberispelijk glijden
Een Durilium AirGlide zoolplaat garandeert een uitzonderlijk glijvermogen voor moeiteloos en aangenaam strijken, dankzij een optimale stoomverspreiding.
Antikalktechnologie voor langdurige prestaties
Geavanceerde antikalktechnologie voor langdurige stoomprestaties, inclusief Calc Clear-technologie voor eenvoudig onderhoud.
Kan gebruikt worden met alle stoffen
Geen instellingen nodig, ideale combinatie van temperatuur en stoom. Geen risico dat je kleding verbrandt.
Energie besparen
Gebruik de Eco-modus van het stoomstrijkijzer en bespaar tot 20% meer energie met gegarandeerd snelle resultaten. *Vergeleken met de energie die verbruikt wordt bij gebruik van de maximale stoom.
Langer strijken
Groot afneembaar waterreservoir van 1,8 liter voor langere strijksessies. Het kan op elk moment tijdens het strijken worden bijgevuld.
In Frankrijk gemaakt product
Een hoogwaardig product, gemaakt in Frankrijk volgens ongeëvenaarde kwaliteitsnormen.
Repareerbaarheid
Een product dat 15 jaar lang kan worden gerepareerd, met een snelle en voordelige levering vanuit 6200 reparatiecentra wereldwijd, als onderdeel van ons streven om het milieu te beschermen en afval te verminderen.
Reviews
4.8
(1 reviews)
5
(1)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
4.8
Anoniem
|
24 juli 2024
Uitstekend product
Nikkel