Outlet
Kies jouw winkel voor afhaling
Gratis levering*
Click&Collect
Morgen bij je thuis
Levering 7 op 7
Specificaties |
---|
Type Kabel |
Segment(en) Data, Telefonie |
Typisch gebruik Tablet, Smartphone |
Classificatie |
---|
Type Kabel |
Segment(en) Data, Telefonie |
Typisch gebruik Tablet, Smartphone |
Kabel |
---|
Aansluiting 1 Micro USB |
Aansluiting 1 - Geslacht Male |
Aansluiting 2 USB A |
Aansluiting 2 - Geslacht Male |
Energie |
---|
Vermogen (A) 2.4 A |
Ontwerp |
---|
Kleur Groen |
Lengte (m) 1 m |
Materiaal Nylon |
Eigenschappen |
---|
Overdrachtsnelheid (Mbps) 480 Mbps |
Extra Velcro- of druksluiting |
Product informatie |
---|
Krëfel code 62008152 |
Merk GP |
EAN 4891199190827 |
Verkoperscode 160GPCM1BC1 |
Kabel voor smartwatch en meer
Deze Micro USB kabel is de juiste kabel voor je smartwatch. Maar ook mobiele telefoons, tablets en randapparatuur maken gebruik van Micro USB. Handig zodra je een externe harde schijf gaat aansluiten op je laptop of pc. Een onmisbaar accessoire, die QC 3.0 ondersteunt voor supersnel opladen met 2.4A. Met snelheden tot 480 Mpbs voor het overzetten van bestanden van je smartphone of -watch naar je computer.
Hoge kwaliteit nylon gevlochten laadkabel
Koop je niet graag elke paar maanden een nieuwe kabel? Kies dan voor de hoge kwaliteit van een GP laadkabel. Uitgevoerd in dubbel gevlochten nylon met aluminium connector tips en behuizing, ben je verzekerd van een lange levensduur.
Kabel Micro USB 1 meter
Micro USB is een veelvoorkomende aansluiting op uiteenlopende typen telefoons en tablets. Ook op die van jou? Dan is deze nylon gevlochten laadkabel ideaal om je smartphone op te laden, data uit te wisselen en te synchroniseren met een computer of laptop. De kabel is één meter lang en ideaal voor thuis, op het werk en onderweg.