Beko Fornuis FSS56000GW
Gratis levering*
Eigen installateurs
Levering binnen 48u
Gratis terugname van je toestel
| Specificaties |
|---|
Aantal ovens 1 |
Aantal branders/kookzones 4 |
Type kookplaat Elektrisch |
Type oven Elektrisch - conventioneel |
Energieklasse A |
Specificaties
| Belangrijkste eigenschappen |
|---|
Aantal ovens 1 |
Aantal branders/kookzones 4 |
Type kookplaat Elektrisch |
Energieklasse A |
Type gas Niet van toepassing |
Type fornuis Elektrisch |
| Gebruiksgemak |
Kinderslot |
Grill |
Type reiniging Clean email |
| Kookzones |
Vermogen brander/kookzone 1 1500 W |
Vermogen brander/kookzone 2 1000 W |
Vermogen brander/kookzone 3 1500 W |
Vermogen brander/kookzone 4 1500 W |
| Fysieke kenmerken |
Hoogte 850 mm |
Diepte 600 mm |
Breedte 500 mm |