Magimix | Slowjuicer Juice expert 3 18081EB
Gratis levering*
Click&Collect
Morgen bij je thuis
Levering 7 op 7
Specificaties |
---|
Vermogen 400 W |
Breedte 18.3 cm |
Diepte 21.4 cm |
Hoogte 41.5 cm |
Gewicht 7.5 kg |
Specificaties
Algemene eigenschappen |
---|
Vermogen 400 W |
Breedte 18.3 cm |
Diepte 21.4 cm |
Hoogte 41.5 cm |
Gewicht 7.5 kg |
Fysieke eigenschappen |
---|
Kleur Zwart |
Bereidingen |
---|
Snelheden 1 |
Druppelstop |
Pulpafscheider |
Gebruiksgemak |
---|
Snoeropslag |
Geschikt voor vaatwasmachine |
Demonteerbaar |
Rechtstreeks in glas |
Anti-slipvoet |
Display |
Meegeleverde accessoires |
---|
Receptenboek |
Citruspers |
Product informatie |
---|
Krëfel code 21002910 |
Merk Magimix |
EAN 3519280180816 |
Verkoperscode 18081 EB BLABK |
Beschrijving
Presentatie:
• Met de Juice Expert 3 kan door koude extractie het beste uit rauwe of gekookte vruchten en groenten worden gehaald voor het maken van sappen, melkdranken en romige smoothies.
• De Multifunctionele Expert voor al uw sappen.
XL extra press:
om door koude extractie smoothies, melkdranken of sausen te maken van zachteof gekookte vruchten en groenten. Magimix patent
Citruspers:
met 2 perskegels om snel verse citrussappen zonder pitjes te persen. Pulp System voor sap met of zonder pulp.
Receptenboek:
meer dan 40 recepten voor zelf gemaakte sappen, smoothies en 100% natuurlijke sauzen.
Extra brede invoerbuis:
om hele of in grote stukken gesneden vruchten en groenten in te kunnen voeren.
XL sapfilter:
bestemd om koud het beste uit stevige vruchten en groenten (appels, wortels) en uit groene groenten te halen. Magimix patent
Gratis app:
100 recepten op de Magimix app voor mobiel en tablet.
Spatel:
om de sapcentrifuge te reinigen.
Beoordelingen
Dit product heeft van onze klanten een 4.7/5 gekregen. (13 beoordelingen)
4.6
Ik gebruik deze dagelijks
fijn toestel doet wat het moet en dat is lekker sap maken , een aanrader
CVD | 26 augustus 2022
5
Geweldig product
heerlijke smoothies en sappen voor het hele gezin, houdt vitamines langer vast dan een sapcentrifuge.
Frédéric | 14 juli 2020
4.3
Allemaal heel lekker en werkt top !!
super
marc Jansen | 23 februari 2022
4.4
Ik ben blij met mijn aankoop
ik heb dit product gekocht en ik heb geen spijt van mijn aankoop. het maakt goede sappen, maar is niet erg gemakkelijk te gebruiken. mijn kinderen kunnen bijvoorbeeld geen sap uit zichzelf halen - je hebt altijd een volwassene nodig. dit omdat het apparaat er robuust uitziet, is het niet erg luidruchtig.
Patricia Clarin | 30 januari 2022
4.6
Fantastische juice extractor
we wilden een simpele sapcentrifuge kopen en toen zagen we de magimix in krefel, het personeel beantwoordde onze vragen en we probeerden het. we zijn super blij met deze aankoop, we maken elk weekend fruitsapjes met de kinderen. het enige nadeel is het ontbreken van een container voor de druppels aan het einde van het gebruik, voor de rest niets te zeggen. donkerder maken met je ogen dicht, je kunt ook het sap uit de groenten halen. dit apparaat is een groot pluspunt als je van sappen, smoothies etc houdt.
Mike | 15 januari 2022
4.6
Geweldig product
super handig in gebruik en makkelijk afwasbaar!
Laurence B | 24 september 2021
4.8
Zeer goed apparaat
het is gemakkelijk te gebruiken, geeft zeer goede sappen en wordt geleverd met een receptenboek om te ontdekken
Christiane Loor | 1 december 2020
5
Erg tevreden
kwaliteitsproduct en makkelijk in gebruik. geen pulp in het sap. ik raad dit artikel aan.
Sophie Chiaramonte | 23 juli 2020
4.9
Schitterend apparaat.
ik ben zeer tevreden met mijn aankoop. zeer mooi ontwerp, efficiënt, het sap is heerlijk.
Olga | 28 mei 2020
4.8
Ontwerp en efficiënt apparaat
zeer efficiënt, uitstekend sap en het ontwerp is prachtig. ik ben er erg blij mee
Pascale | 5 mei 2020
5
Mooi apparaat, zeer efficiënt
zeer goede koop, krachtig en efficiënt
Florence HIFFE | 8 juli 2019
5
Uitstekend toestel
we zijn hier enorm verzot op smoothie's en we hebben al heel wat toestellen gehad om er te maken, maar deze deden nooit echt wat we ervan verwachtten. na veel informatie van een krefel medewerker gekregen te hebben kwamen we bij deze magimix juice expert 3 terecht en hebben we deze aangekocht. wel dit is echt de beste beslissing ooit. het toestel doet echt wat het beloofd, lekkere smoothie's, lekker vers geperst appelsap, ananas of tomatensap. het toestel kan natuurlijk ook meer dan enkel sapjes maar dit hebben we nog niet kunnen proberen omdat we er te graag smoothie's mee maken. echt een aanrader de magimix juice expert we zijn er echt enorm tevreden van. voor mij zijn er geen minpunten aan het toestel
Jessy | 6 april 2019
4.8
Goede keuze dankzij uitleg van verkoper!
eerst twijfelachtig omdat ik een sinaasappelpers wou me hendel. na overleg en met de punten die ik had doorgegeven wat een must was voor een nieuwe aankoop, heb ik door de informatie van de verkoper toch gekozen van dit product. en het is een goede keuze en wat een leuk receptenboek, supercool! ik heb nog niet alles geprobeerd maar nu ik dit toestel heb, zal ik dit zeker doen. de enige minputjes is dat het wat lawaai maakt maar het is niet te... het andere minpuntje is een opvangbakje voor de druppels. mocht nog wel bijgeleverd worden. voor de rest, top!!
Sandra Claes | 9 mei 2019