Remington | Warme luchtborstel Blow Dry & Style AS750

    € 54,95
    Garantie
    Op voorraad
    • Gratis levering*

    • Click&Collect

    • Morgen bij je thuis

    • Levering 7 op 7

    Specificaties

    Accessoires

    Opbergdoos

    Aantal accessoires

    4

    Beschrijving

    Kies voor een tal aan stylingopties met de Blow Dry & Style 1000 Watt föhnborstel die maar liefst 4 verwisselbare opzetstukken bevat om elke dag weer voor een nieuwe look te gaan. Wil je meer volume in je haar? Dan kun je in één simpele stap je haar drogen en stylen tegelijkertijd. Je creëert krullen, volume en gladde lokken op een 3x snellere* manier, zonder extreme hitte. De verschillende opzetstukken zijn speciaal ontwikkeld om halflang tot lang haar te stylen. De twee ronde borstels van 38 mm en 50 mm zijn perfect voor deze haarlengte. Je creëert hiermee volume vanaf de aanzet, een mooie slag én polijst het haar waardoor het pluisvrij opdroogt. Pluisvrij resultaat Je hoeft niet bang te zijn voor pluizig haar, want deze föhnborstel heeft een ionische conditionering. Hierbij worden miljoenen ionen verspreidt op het haar om een statische elektriciteit tegen te gaan. Hierdoor kun jij genieten van zachte en glanzende lokken.

    4 opzetstukken
    Maak met gemak veerkrachtige krullen, losse golven of een gladde afwerking met één van de 4 verwisselbare opzetstukken.

    De platte stijlborstel
    Wil je voor een steile look gaan? De platte stijlborstel zorgt voor een gladde steile afwerking.

    50 mm borstel met keramische coating en gemengde haren
    De grotere borstel is ideaal voor ‘big hair’ dagen. Je creëert hiermee volume vanaf de aanzet en geeft je haar meer body en veerkracht.

    38 mm borstel met intrekbare pinnen
    Deze borstel is perfect voor het creëren van losse krullen en het naar binnen of buiten föhnen van het haaruiteinde.

    Blaasmond opzetstuk
    Ga gericht aan de slag met de blaasmond. Gebruik dit opzetstuk voordat je één van de ronde borstels of platte stijlborstel gebruikt. Droog je haar voor 80% met dit opzetstuk.

    2 Warmtestanden & 2 snelheden
    Kies uit 2 warmtestanden & 2 snelheden. Sluit na de styling de haarschubben met de coolshot voor het fixeren van jouw look!

    Krachtige 1000 Watt motor
    Wist je dat je niet altijd een hoog wattage nodig hebt om snel klaar te zijn? Deze föhnborstel is perfect afgesteld op jouw haarlengte en bevat dus ook precies de juiste benodigde wattage.

    Alle voordelen op een rij:

    • 4x Styling opzetstukken voor halflang tot lang haar
    • Platte stijlborstel - 50 mm keramisch gecoate borstel met gemengde haren
    • 38 mm keramisch gecoate borstel met intrekbare pinnen
    • Blaasmond
    • Krachtige 1000 Watt motor, perfect voor halflang tot lang haar
    • Ionische conditionering, voor een pluisvrij resultaat
    • 2 warmtestanden / 2 snelheden
    • Cool shot, om de styling te fixeren
    • Verwijderbaar rooster voor een gemakkelijke reiniging
    • Meedraaiend snoer van 1.8 meter
    • Ophanglus
    • Opbergzakje

    *Vergeleken met standaard drogen en stylen met Remington-apparaten in laboratoriumtests 

    Reviews

    4.3

    (14 reviews)

    5

    (6)

    4

    (7)

    3

    (1)

    2

    (0)

    1

    (0)

    4.0

    Mobak

    |

    29 december 2022

    Multifunctioneel stylen

    Multifunctioneel

    Goed te hanteren

    Op slot zetten werkt niet goed

    Opzetstukken worden vrij heet

    Ik heb deze getest. Je kunt er fraaie kapsels mee maken. Glad of slag. Ik miste een boekje met uitleg. Er zijn wel nadelen.

    3.6

    3800amersfoort

    |

    29 december 2022

    Functioneel en handig.

    Geeft veel volume

    Veel assecoires

    Mooie opbergtas

    Haar raakt soms in de knoop

    Het was oefenen om hem goed te gebruiken. Mijn haar raakte wat in de knoop. Mijn haar werd wel pluisvrij en kreeg veel volume.

    3.3

    Agnetha

    |

    28 december 2022

    Mooie fohnborstel

    Je haar is echt snel droog

    Meerdere opzetstukken

    Komt met een mooie opbergtas

    Geeft veel volume

    Zelf ben ik erg onder de indruk van het volume dat je kan creëren en mijn krullen die goed en mooi blijven zitten.

    4.3

    Fame

    |

    28 december 2022

    Compleet styling apparaat

    Verschillende opzetstukken

    Opbergzak

    Fohnfunctie wat weinig vermogen

    Een krulborstel met föhn functie wil ik testen. Het apparaat komt met 4 opzetstukken en opbergtas. Drogen gaat traag. Deze set is goed voor lang haar

    4.0

    Yasemin D.

    |

    27 december 2022

    Simpel en handige kleintje

    Geen pluis

    Glans en zacht haar

    Veel kopstukken

    Opbergzak

    Dit was erg fijn om te testen. Krullen is niet gelukt.Geen ontploft en gepluisd haar. Koude stand is fijn met de “kam”. Handige opbergzak.

    3.9

    Lisanne Bons

    |

    25 december 2022

    Fijne föhnborstel

    Verschillende opzetstukken

    Sneller je haar in model met de föhnborstel

    Ziet er mooi uit

    Niet draadloos

    Ik moest eerst een beetje wennen aan de föhnborstel maar toen ik de slag te pakken had merkte ik hoe snel ik mijn haar goed had zitten.

    4.1

    Phiphi88

    |

    23 december 2022

    Haar snel droog & minder pluis

    Haar droogt snel en minder pluis

    Gladde borstel en de volume borstel zijn heel fijn

    Opzetstukken zijn makkelijk te verwisselen

    Opbergzak is heel fijn, ook goed mee te nemen

    Ik mocht dit product testen. Mooie föhnborstel met vier opzetstukken die makkelijk in gebruik zijn. De gladde en volumeborstel zijn hier favoriet.

    3.5

    Slv

    |

    22 december 2022

    Mooi, aanrader

    Gemakkelijk in gebruik

    Mooie combinatie

    Föhn vind ik minder

    Kliksysteem niet enthousiast over

    Wat een mooie combinatie! Deze föhn vind ik zelf minder. De föhn borstel werkt wel heel erg fijn, mooi en goed! Ik ervaar mooie glanzende haren!

    4.8

    KimberleyS

    |

    22 december 2022

    Mooie krullen

    Opzergzakje

    Veel opzetstukken

    Opzetstuk vasthouden

    Mooie föhn maakt prachtige losse krullen.Veel keuze opzetstukken.Voor krullen met inklapbare pinnen, makkelijk uithalen.Ik mocht dit product testen.

    5.0

    Kim Jansen

    |

    22 december 2022

    makkelijk in gebruik

    Makkelijk te gebruiken

    Mooi resultaat

    Krullen maken lukt niet

    De grote borstel is echt mijn favoriet. Mijn haar was super makkelijk te stijlen en toen het droog was, zat er helemaal geen pluis.

    5.0

    Kim Jansen

    |

    22 december 2022

    Fijn en makkelijk te gebruiken

    Makkelijk in gebruik

    Zorgt voor minder pluis

    Krullen maken lukt niet goed

    De grote borstel is echt mijn favoriet. Mijn haar was super makkelijk te stijlen en toen het droog was, zat er helemaal geen pluis.

    4.9

    DR40

    |

    22 december 2022

    Goed product

    Deze föhnborstel ligt fijn in de hand, en met zijn vier opzetstukken is er altijd wel eentje goed. Ik merk vooral minder pluis dan normaal, erg fijn.

    4.5

    Janevelde

    |

    22 december 2022

    Fijne borstel

    Mooi opbergzakje

    Veel hulpstukken

    Opzetstuk gaat snel van de borstel

    Mooie product.Eerst droog ik het en dan de kleine krulborstel om het in model te brengen.Het zat 3 dagen. Fijn tasje zit erbij.Ik mocht dit testen.

    5.0

    Linda Dijkman

    |

    21 december 2022

    Glans geen pluis fijne prijs

    Volume

    Glans zonder pluis

    Prijs

    Kop kan los schieten. Moet vastklikken

    Fijn droogt snel en pluisvrij op. Je krijgt volume en glans. Alles in 1 föhn en werkt snel

    Info van het merk