Beurer | Insectenbeetverlichter BR 90
Kies jouw winkel voor afhaling
Gratis levering*
Click&Collect
Morgen bij je thuis
Levering 7 op 7
Specificaties |
---|
Krëfel code 21009426 |
Merk Beurer |
EAN 4211125607340 |
Verkoperscode 60734 |
Specificaties
Product informatie |
---|
Krëfel code 21009426 |
Merk Beurer |
EAN 4211125607340 |
Verkoperscode 60734 |
Beschrijving
Beurer BR 90 Insectenbeetheler - After bite - Makes your bite go away - Anti insectenbeet - Warmte - 2 Standen - Incl. licht - 5 jaar garantie – Zwart
De Beurer BR 90 insectenbeetheler makes your bite go away! Je behandelt op een innovatieve manier insectenbeten en -steken, zonder chemische stoffen, door middel van warmte. De BR 90 heeft een praktisch licht voor gebruik in het donker. Keuze uit 2 programma's.
De voordelen
- Voor de behandeling van insectenbeten en -steken
- Vermindering van de symptomen, helpt tegen jeuk en zwellingen
- De toepassing werkt met warmte en dus zonder chemische stoffen.
- Geschikt voor gebruik tijdens zwangerschap
- Geen zalfjes/sprays etc. meer nodig tegen de jeuk en pijn
- Met praktisch inschakelbaar licht voor nauwkeurig gebruik, ook in het donker
- 2 verschillende programma's:
- Programma 1 - 3 seconden: voor het eerste gebruik en personen met een gevoelige huid
- Programma 2 - 6 seconden: voor regelmatig gebruik
- Snel opwarmende keramische verwarmingsplaat
- Inclusief 2 x 1,5 V AAA batterijen
- Afmeting: 10.1 x 3.6 x 2.0 cm, gewicht: 47 gram (incl. batterijen)
- Modern gebruiksvriendelijk ontwerp in stijlvol zwart
- 5 Jaar garantie
Hoe werkt de Beurer insectenbeetheler
Vooral in de zomer zijn insectenbeten vaak moeilijk te vermijden en leiden ze tot onaangename symptomen zoals jeuk en zwelling op de getroffen plaats. De Beurer BR 10 insectenbeetheler kan deze symptomen verlichten en de genezing versnellen door warmte op te wekken. De gerichte ontwikkeling van warmte versnelt de genezing van insectenbeten en -steken (van bijv. wespen, bijen, horzels, dazen en muggen) en verlicht de jeuk en zwelling.
Plaats de insectenbeetheler op de plaats van de prik of beet en druk op de knop. Het apparaat geeft gedurende 3 seconden (programma 1) of 6 seconden (programma 2) warmte af van ca. 50 °C en na het aanbrengen klinkt een akoestisch signaal en stopt de verwarming. Het apparaat is ook geschikt voor de gevoelige huid, met name programma 1.
Handig voor gebruik in het donker, thuis, op reis en onderweg
De BR 90 insectenbeetheler is door de twee meegeleverde 1,5V AAA batterijen onmiddellijk klaar voor gebruik en makkelijk overal mee te nemen, maar ook thuis onmisbaar tijdens de zomermaanden. Geschikt voor het hele gezin (vanaf 3 jaar oud), ook als je zwanger bent en als je een gevoelige huid hebt. Een mooie extra van de BR 90 is het inschakelbare licht, waardoor gebruik ook in het donker eenvoudig is.
Bestrijd jeuk/pijn van insectenbeten, met de warmte en het licht van de BR 90! Make your bite go away !