Samsung 24" ViewFinity S6 S60UD QHD LS24D600UAUXEN
Online bestellen
Beschikbaar in 1 winkel
Productinformatieblad
|---|
Energieklasse F |
Verbruik in standaardmodus 21 kWh/1000h |
Verbruik in HDR-modus 31 kWh/1000h |
Specificaties
| Energieklasse (EU 2020) |
|---|
Energieklasse F |
| Scherm |
Schermgrootte 24" (60,9 cm) |
Schermkwaliteit QHD (2560 x 1440 px) |
Schermtype IPS |
Kleurruimte sRGB, HDR10 |
Vorm scherm Vlak |
Beeldverhouding 16:9 |
Responstijd 5 ms |
Refresh rate 100 Hz |
Helderheid 350 nits |
Contrastverhouding 1000:1 |
| Design |
Geschikt voor Dagelijks, Professioneel |
Reeks Samsung Viewfinity |
Kleur Zwart |
Afmetingen 54,07 x 53,59 x 22 cm |
Gewicht 5.4 kg |
Gewicht zonder voetsteun 2.9 kg |
Ergonomie Draaibaar scherm, Draaibare voet, In hoogte verstelbaar, Kantelbaar |
VESA 100 x 100 mm |
Verpakking Stroomkabel, USB-C/USB-C kabel |
| Aansluiting |
Beeldaansluitingen 1 x Displayport, 1 x HDMI |
USB-A 2 x USB 3.2 (5 GBit/s) |
USB-C 1 x USB 3.2 (5 GBit/s) |
USB-C (Krachtoverdracht) 90 W |
Audio connections Hoofdtelefoon |
Ethernet (RJ-45) |
USB-B 1 x USB-B |
| Product informatie |
Krëfel code 41011459 |
Merk Samsung |
EAN 8806095524627 |
Verkoperscode LS24D600UAUXEN |
Beschrijving
Soepele beelden en prestaties
QHD-resolutie met 100Hz vernieuwingsfrequentie
Een schitterend beeld voor professionals. Dankzij de combinatie van QHD-resolutie (2560 x 1440) en een vernieuwingsfrequentie van 100Hz vallen details meer op, omdat ze een hogere pixeldichtheid hebben, terwijl lag en motion blur worden verminderd. Bovendien ervaar je minder haperingen en tearing. Jij kunt je dus helemaal op jouw designs, ingewikkelde diagrammen en dynamische videocontent storten!