TCL TV 4K QLED 55QLED810K - 55 inch
TV 4K QLED 55QLED810K - 55 inch
Nooit meer leverbaar
Bekijk hiernaast de alternatieve producten
Alternatieve productenBekijk alle tv
Outlet
QD-Mini LED 4K TV 55C69K (2025)  - 55 inch
Ecocheques
QLED TV Full HD 50S59K (2025) - 50 inch
Promo
QD-Mini LED 4K TV 55C79K (2025) - 55 inch
Outlet
QLED TV Full HD 43S59K (2025) - 43 inch
4.9
TCL QLED TV Full HD 43S59K (2025) - 43 inch
Alternatieve producten
4.9
  • Gratis levering*
  • Eigen installateurs
  • Levering binnen 48u
  • Gratis terugname van je toestel
Specificaties
Resolutie
4K Ultra HD (3840 x 2160 px)
Schermtype
QLED
Verversingssnelheid
144 Hz
VESA standaard
300 x 300 mm
Type HDR
Dolby Vision, HDR, HDR10+, HDR10, HLG
Beschrijving
TCL 4K QLED TV wordt geleverd met Google TV, 144Hz, Motion Clarity Pro en Onkyo 2.1.