Samsung 34" ViewFinity S5 monitor LS34C500GAUXEN
Online bestellen
Beschikbaar in 2 winkels
|---|
Energieklasse G |
Verbruik in standaardmodus 32 kWh/1000h |
Verbruik in HDR-modus 50 kWh/1000h |
|---|
Energieklasse G |
| Scherm |
Schermgrootte 34" (86,36 cm) |
Schermkwaliteit UWQHD (3440 x 1440 px) |
Schermtype VA |
Kleurruimte HDR10 |
Vorm scherm UltraWide |
Beeldverhouding 21:9 |
Responstijd 5 ms |
Refresh rate 100 Hz |
Helderheid 300 nits |
Contrastverhouding 3000:1 |
| Design |
Geschikt voor Professioneel |
Reeks Samsung Monitor |
Kleur Zwart |
Afmetingen 81,5 x 45,7 x 22,1 cm |
Gewicht 4.9 kg |
Gewicht zonder voetsteun 4.2 kg |
Ergonomie Kantelbaar, Draaibaar scherm |
VESA 100 x 100 mm |