AOC U27G3X/BK
Online bestellen
Beschikbaar in 2 winkels
Productinformatieblad
|---|
Energieklasse F |
Verbruik in standaardmodus 26 kWh/1000h |
Verbruik in HDR-modus 53 kWh/1000h |
Specificaties
| Energieklasse (EU 2020) |
|---|
Energieklasse F |
| Scherm |
Schermgrootte 27" (68,6 cm) |
Schermkwaliteit 4K Ultra HD (3840 x 2160 px) |
Schermtype IPS |
Vorm scherm Vlak |
Beeldverhouding 16:9 |
Responstijd 1 ms |
Refresh rate 160 Hz |
Helderheid 250 nits |
Touchscreen |
Mat Scherm |
Webcam Neen |
| Design |
Geschikt voor Gaming |
Reeks AOC G3 |
Kleur Zwart, Rood |
Afmetingen 61,39 x 54,46 x 25,88 cm |
Gewicht 5.23 kg |
Gewicht zonder voetsteun 3.88 kg |
Ergonomie Kantelbaar, In hoogte verstelbaar, Draaibaar scherm, Draaibare voet |
VESA 100 x 100 mm |
Verpakking Stroomkabel, Manual, HDMI kabel, Displayport kabel |
| Aansluiting |
Beeldaansluitingen 2 x HDMI 2.1, 1 x Displayport |
Audio connections Hoofdtelefoon |
| Product informatie |
Krëfel code 41010201 |
Merk AOC |
EAN 4038986181426 |
Verkoperscode U27G3X/BK |
Beschrijving
De U27G3X/BK is een absoluut krachtige monitor die verbluffende 4K UHD-resolutie biedt op 3840x2160, zodat elk detail tot leven komt met ongelooflijke helderheid. Met een razendsnelle responstijd van maximaal 1 ms en een hoge verversingssnelheid van 160Hz garandeert deze monitor naadloze beweging en verminderde ghosting, wat u de competitieve voorsprong geeft die u nodig heeft voor gaming. Met HDMI-ondersteuning biedt de U27G3X/BK veelzijdige connectiviteitsopties voor uw gamingapparaten, waardoor het een uitgebreide keuze is voor meeslepend en responsief gameplay.