Samsung 27" ViewFinity S6 S60UD LS27D600UAUXEN
Ecocheques
Online bestellen
Beschikbaar in 2 winkels
Productinformatieblad
|---|
Energieklasse E |
Verbruik in standaardmodus 20 kWh/1000h |
Verbruik in HDR-modus 32 kWh/1000h |
|---|
Energieklasse E |
| Scherm |
Schermgrootte 27" (68,6 cm) |
Schermkwaliteit QHD (2560 x 1440 px) |
Schermtype IPS |
Kleurruimte HDR10, sRGB |
Vorm scherm Vlak |
Beeldverhouding 16:9 |
Responstijd 5 ms |
Refresh rate 100 Hz |
Helderheid 350 nits |
Contrastverhouding 1000:1 |
Touchscreen |
| Design |
Geschikt voor Dagelijks, Professioneel |
Reeks Samsung Viewfinity |
Kleur Zwart |
Afmetingen 61,29 x 55,66 x 22 cm |
Gewicht 6.1 kg |
Gewicht zonder voetsteun 3.6 kg |
Ergonomie Draaibare voet, In hoogte verstelbaar, Kantelbaar, Draaibaar scherm |
VESA 100 x 100 mm |
Verpakking Stroomkabel, USB-C/USB-C kabel |
| Aansluiting |
Beeldaansluitingen 1 x Displayport, 1 x HDMI |
USB-A 2 x USB 3.2 (5 GBit/s) |
USB-C 1 x USB 3.2 (10 Gbit/s) |
Audio connections Hoofdtelefoon |
Ethernet (RJ-45) |
| Product informatie |
Krëfel code 41010222 |
Merk Samsung |
EAN 8806095524658 |
Verkoperscode LS27D600UAUXEN |
Beschrijving
QHD-resolutie met 100Hz vernieuwingsfrequentie
Een schitterend beeld voor professionals. Dankzij de combinatie van QHD-resolutie (2560 x 1440) en een vernieuwingsfrequentie van 100Hz vallen details meer op, omdat ze een hogere pixeldichtheid hebben, terwijl lag en motion blur worden verminderd. Bovendien ervaar je minder haperingen en tearing. Jij kunt je dus helemaal op jouw designs, ingewikkelde diagrammen en dynamische videocontent storten!