Samsung 27" ViewFinity S7 S70D LS27D706EAUXEN
Online bestellen
Beschikbaar in 1 winkel
Productinformatieblad
|---|
Energieklasse F |
Verbruik in standaardmodus 23 kWh/1000h |
Verbruik in HDR-modus 39 kWh/1000h |
Specificaties
| Energieklasse (EU 2020) |
|---|
Energieklasse F |
| Scherm |
Schermgrootte 27" (68,6 cm) |
Schermkwaliteit 4K Ultra HD (3840 x 2160 px) |
Schermtype IPS |
Kleurruimte HDR10, sRGB |
Vorm scherm Vlak |
Beeldverhouding 16:9 |
Responstijd 5 ms |
Refresh rate 60 Hz |
Helderheid 350 nits |
Contrastverhouding 1000:1 |
| Design |
Geschikt voor Dagelijks, Professioneel |
Reeks Samsung Viewfinity |
Kleur Zwart |
Afmetingen 61,29 x 47,32 x 18 cm |
Gewicht 5 kg |
Gewicht zonder voetsteun 3.5 kg |
Ergonomie Kantelbaar |
VESA 100 x 100 mm |