Samsung 32" ViewFinity S6 S60UD LS32D600UAUXEN
Ecocheques
|---|
Energieklasse E |
Verbruik in standaardmodus 26 kWh/1000h |
Verbruik in HDR-modus 39 kWh/1000h |
Specificaties
| Energieklasse (EU 2020) |
|---|
Energieklasse E |
| Scherm |
Schermgrootte 32" (81,3 cm) |
Schermkwaliteit QHD (2560 x 1440 px) |
Schermtype IPS |
Kleurruimte HDR10, sRGB |
Vorm scherm Vlak |
Beeldverhouding 16:9 |
Responstijd 5 ms |
Refresh rate 100 Hz |
Helderheid 350 nits |
Contrastverhouding 1000:1 |
Touchscreen |
| Design |
Geschikt voor Dagelijks, Professioneel |
Reeks Samsung Viewfinity |
Kleur Zwart |
Afmetingen 71,39 x 58,5 x 22 cm |
Gewicht 7.2 kg |
Gewicht zonder voetsteun 4.7 kg |
Ergonomie Draaibare voet, In hoogte verstelbaar, Kantelbaar, Draaibaar scherm |
VESA 100 x 100 mm |
Verpakking Stroomkabel, USB-C/USB-C kabel |
| Aansluiting |
Beeldaansluitingen 1 x Displayport, 1 x HDMI |
USB-A 2 x USB 3.2 (5 GBit/s) |
USB-C 1 x USB 3.2 (10 Gbit/s) |
Audio connections Hoofdtelefoon |
Ethernet (RJ-45) |
| Product informatie |
Krëfel code 41010225 |
Merk Samsung |
EAN 8806095524689 |
Verkoperscode LS32D600UAUXEN |
Beschrijving
QHD-resolutie met 100Hz vernieuwingsfrequentie
Een schitterend beeld voor professionals. Dankzij de combinatie van QHD-resolutie (2560 x 1440) en een vernieuwingsfrequentie van 100Hz vallen details meer op, omdat ze een hogere pixeldichtheid hebben, terwijl lag en motion blur worden verminderd. Bovendien ervaar je minder haperingen en tearing. Jij kunt je dus helemaal op jouw designs, ingewikkelde diagrammen en dynamische videocontent storten!