Samsung 27" Odyssey OLED G6 LS27DG612SUXEN
Online bestellen
Beschikbaar in 38 winkels
Productinformatieblad
|---|
Energieklasse G |
Verbruik in standaardmodus 28 kWh/1000h |
Verbruik in HDR-modus 38 kWh/1000h |
Specificaties
| Energieklasse (EU 2020) |
|---|
Energieklasse G |
| Scherm |
Schermgrootte 27" (68,6 cm) |
Schermkwaliteit QHD (2560 x 1440 px) |
Schermtype OLED |
Vorm scherm Vlak |
Beeldverhouding 16:9 |
Responstijd 0.03 ms |
Refresh rate 240 Hz |
Helderheid 250 nits |
Contrastverhouding 1000000:1 |
| Design |
Geschikt voor Gaming |
Reeks Samsung Odyssey |
Kleur Zilver |
Afmetingen 61,17 x 55,42 x 26,35 cm |
Gewicht 6.9 kg |
Gewicht zonder voetsteun 3.8 kg |
Ergonomie In hoogte verstelbaar, Kantelbaar, Draaibaar scherm, Draaibare voet |
VESA 100 x 100 mm |
Multimedia Neen |
Verpakking Stroomkabel, HDMI kabel, Displayport kabel, USB-C/USB-C kabel |
| Aansluiting |
Beeldaansluitingen 1 x Displayport, 2 x HDMI 2.1 |
USB-A 2 x USB 3.0 |
Audio connections Hoofdtelefoon |
USB-B 1 x USB-B |
| Product informatie |
Krëfel code 41011615 |
Merk Samsung |
EAN 8806095810799 |
Verkoperscode LS27DG612SUXEN |
Beschrijving
OLED in QHD
240Hz Refresh Rate & 0,03 ms Response time(GtG)
Duik weg, vecht terug en blijf de rest een stap voor. OLED-technologie biedt een instant reactietijd met een responstijd (GtG) van 0,03 ms. HDMI 2.1 en DisplayPort-verbindingen zorgen voor een vernieuwingsfrequentie van 240 Hz, waarmee jij iedereen te snel af bent. Iedere milliseconde doet ertoe als je oog in oog staat met de allerbeste..