Samsung 37" ViewFinity S7 S70D LS37D702EAUXEN
Online bestellen
Beschikbaar in 2 winkels
Productinformatieblad
|---|
Energieklasse F |
Verbruik in standaardmodus 35 kWh/1000h |
Verbruik in HDR-modus 67 kWh/1000h |
Specificaties
| Energieklasse (EU 2020) |
|---|
Energieklasse F |
| Scherm |
Schermgrootte 37" (93,98 cm) |
Schermkwaliteit 4K Ultra HD (3840 x 2160 px) |
Schermtype VA |
Kleurruimte sRGB |
Vorm scherm Vlak |
Beeldverhouding 16:9 |
Responstijd 5 ms |
Refresh rate 60 Hz |
Helderheid 350 nits |
Contrastverhouding 3000:1 |
| Design |
Geschikt voor Dagelijks, Professioneel |
Reeks Samsung Viewfinity |
Kleur Zwart |
Afmetingen 82,39 x 56,5 x 25 cm |
Gewicht 8.1 kg |
Gewicht zonder voetsteun 5.8 kg |
Ergonomie Kantelbaar |
VESA 100 x 100 mm |