Samsung 37" ViewFinity S8 S80UD LS37D800UAUXEN
Online bestellen
Beschikbaar in 1 winkel
Energieklasse F |
Verbruik in standaardmodus 37 kWh/1000h |
Verbruik in HDR-modus 66 kWh/1000h |
Energieklasse F |
| Scherm |
Schermgrootte 37" (93,98 cm) |
Responstijd 5 ms |
Refresh rate 60 Hz |
Kleur Zwart |
Afmetingen 82,39 x 64,8 x 25 cm |
Gewicht 8.9 kg |
Gewicht zonder voetsteun 5.9 kg |
Ergonomie Kantelbaar, In hoogte verstelbaar, Draaibare voet |
VESA 100 x 100 mm |
Verpakking Stroomkabel, HDMI kabel, USB-C/USB-C kabel |
| Aansluiting |
Beeldaansluitingen 1 x Displayport, 1 x HDMI |
USB-A 3 x USB 3.2 (5 GBit/s) |
USB-C 1 x USB 3.2 (5 GBit/s) |
USB-C (Krachtoverdracht) 90 W |
Audio connections Hoofdtelefoon |
Ethernet (RJ-45) |
USB-B 1 x USB-B |
| Product informatie |
Krëfel code 41011728 |
Merk Samsung |
EAN 8806095971025 |
Verkoperscode LS37D800UAUXEN |
Beschrijving
UHD-resolutie
1,07 miljard kleuren met HDR10
USB-C en LAN-poort
Sluit al je apparaten aan en optimaliseer je werkomgeving. Via een USB-C poort kun je tegelijkertijd 90W opladen en gegevens overzetten, en via een geïntegreerde LAN-poort heb je naadloze ethernet-connectiviteit voor laptops.