Samsung 37" ViewFinity S8 S80D LS37D802EAUXEN
Online bestellen
Beschikbaar in 1 winkel
Energieklasse F |
Verbruik in standaardmodus 35 kWh/1000h |
Verbruik in HDR-modus 67 kWh/1000h |
Energieklasse F |
| Scherm |
Schermgrootte 37" (93,98 cm) |
Responstijd 5 ms |
Refresh rate 60 Hz |
Kleur Zwart |
Afmetingen 82,38 x 64,8 x 25 cm |
Gewicht 8.8 kg |
Gewicht zonder voetsteun 5.8 kg |
Ergonomie Kantelbaar, In hoogte verstelbaar, Draaibare voet |
VESA 100 x 100 mm |