Samsung 32" Smart Monitor M7 M70F Zwart 4K Samsung Vision AI LS32FM702UUXEN
Online bestellen
Beschikbaar in 1 winkel
Productinformatieblad
|---|
Energieklasse F |
Verbruik in standaardmodus 32 kWh/1000h |
Verbruik in HDR-modus 60 kWh/1000h |
Specificaties
| Energieklasse (EU 2020) |
|---|
Energieklasse F |
| Scherm |
Schermgrootte 32" (81,3 cm) |
Schermkwaliteit 4K Ultra HD (3840 x 2160 px) |
Schermtype VA |
Kleurruimte NTSC |
Vorm scherm Vlak |
Beeldverhouding 16:9 |
Responstijd 4 ms |
Refresh rate 60 Hz |
Helderheid 300 nits |
Contrastverhouding 3000:1 |
| Design |
Geschikt voor Smart Monitor |
Reeks Samsung Monitor |
Kleur Zwart |
Afmetingen 71,61 x 51,7 x 19,35 cm |
Gewicht 6.5 kg |
Gewicht zonder voetsteun 5.4 kg |
Ergonomie Kantelbaar |
VESA 100 x 100 mm |
Multimedia Luidsprekers |
Verpakking Afstandbediening, HDMI kabel, Stroomkabel, USB-C/USB-C kabel |
| Aansluiting |
Beeldaansluitingen 2 x HDMI |
USB-A 3 x USB 2.0 |
USB-C 1 x USB 3.2 (5 GBit/s) |
USB-C (Krachtoverdracht) 65 W |