Samsung 32" Smart Monitor M8 M80F 4K Samsung Vision AI LS32FM801UUXEN
Online bestellen
Beschikbaar in 1 winkel
Productinformatieblad
|---|
Energieklasse F |
Verbruik in standaardmodus 31 kWh/1000h |
Verbruik in HDR-modus 72 kWh/1000h |
|---|
Energieklasse F |
| Scherm |
Schermgrootte 32" (81,3 cm) |
Schermkwaliteit 4K Ultra HD (3840 x 2160 px) |
Schermtype VA |
Kleurruimte sRGB |
Vorm scherm Vlak |
Beeldverhouding 16:9 |
Responstijd 4 ms |
Refresh rate 60 Hz |
Helderheid 400 nits |
Contrastverhouding 3000:1 |
Webcam Voorkant |
| Design |
Geschikt voor Smart Monitor |
Reeks Samsung Monitor |
Kleur Wit |
Afmetingen 71,34 x 61,62 x 20,01 cm |
Gewicht 7 kg |
Gewicht zonder voetsteun 4 kg |
Ergonomie Kantelbaar, In hoogte verstelbaar, Draaibaar scherm |
VESA 100 x 100 mm |
Multimedia Luidsprekers |
Verpakking Stroomkabel, HDMI kabel, USB-C/USB-C kabel, Afstandbediening |
| Aansluiting |
Beeldaansluitingen 1 x HDMI |
USB-A 2 x USB 2.0 |
USB-C 1 x USB 3.2 (5 GBit/s) |
USB-C (Krachtoverdracht) 65 W |