Samsung 43" Smart Monitor M7 M70F Zwart 4K Samsung Vision AI LS43FM702UUXEN
Online bestellen
Beschikbaar in 1 winkel
Productinformatieblad
|---|
Energieklasse F |
Verbruik in standaardmodus 51 kWh/1000h |
Verbruik in HDR-modus 122 kWh/1000h |
Specificaties
| Energieklasse (EU 2020) |
|---|
Energieklasse F |
| Scherm |
Schermgrootte 43" (109,2 cm) |
Schermkwaliteit 4K Ultra HD (3840 x 2160 px) |
Schermtype VA |
Kleurruimte NTSC |
Vorm scherm Vlak |
Beeldverhouding 16:9 |
Responstijd 4 ms |
Refresh rate 60 Hz |
Helderheid 300 nits |
Contrastverhouding 5000:1 |
| Design |
Geschikt voor Smart Monitor |
Reeks Samsung Monitor |
Kleur Zwart |
Afmetingen 96,55 x 62,93 x 24,72 cm |
Gewicht 10.6 kg |
Gewicht zonder voetsteun 8.5 kg |
Ergonomie Kantelbaar |
VESA 200 x 200 mm |
Multimedia Luidsprekers |
Verpakking Afstandbediening, HDMI kabel, Stroomkabel, USB-C/USB-C kabel |
| Aansluiting |
Beeldaansluitingen 2 x HDMI |
USB-A 3 x USB 2.0 |
USB-C 1 x USB 3.2 (5 GBit/s) |
USB-C (Krachtoverdracht) 65 W |