BLACK+DECKER Oliegevulde radiator BXRA2000E
Outlet
Online bestellen
Beschikbaar in 1 winkel
|---|
Type Olieradiators |
Voor badkamer |
Vermogen 2000 W |
Specificaties
| Algemene eigenschappen |
|---|
Type Olieradiators |
Voor badkamer |
Vermogen 2000 W |
| Fysieke eigenschappen |
Kleur Zwart |
Hoogte 56.5 cm |
| Functies |
Aantal vermogenstanden 2 |
Oscillatie |
Eco-functie |
Koelfunctie |
Stille functie |
| Gebruiksgemak |
Aan/Uit lichtje |
Display LED |
Afstandsbediening |
Handvat |
Wieltjes |
Snoeropberging |
| Product informatie |
Krëfel code 13000416 |
Merk BLACK+DECKER |
EAN 8432406350069 |
Verkoperscode BXRA2000E |
Beschrijving
Weg met de kou met de BLACK + DECKER 2.000 W olieradiator, met zijn 2.000 W vermogen en 140 mm cellen. Met deze olieradiator behoudt u een aangename temperatuur in uw huis.
Kenmerken + Voordelen
- 2 verwarmingsstanden en regelbare thermostaat voor een perfecte temperatuur.
- De indicator waarschuwt wanneer de verwarming heet is.
- Celbreedte: 140 mm